ŽINIOS IR ĮGŪDŽIAI KEIČIA GYVENIMUS
Giedrius Drukteinis

EFEKTYVAUS TURINIO KŪRIMO PROGRAMA – 20 UŽDUOČIŲ, KURIOS IŠMOKO KURTI ĮTAIGŲ TURINĮ

IŠMOKSITE SUDOMINTI TĄ, KĄ NORITE SUDOMINTI, PASAKOTI TAI, KĄ NORITE PASAKOTI IR PAVEIKTI TĄ, KURĮ NORITE PAVEIKTI TAIP, KAIP NORITE PAVEIKTI

Populiarus specializuotas „nuotolinis“ kursas, kurį išmokti galite bet kada sau patogiu laiku ir būdami bet kur.

Asmeninė komunikacija – tai procesas, kuris trunka kiekvieną Jūsų gyvenimo akimirką. Ar sėdite susigūžę už bendradarbių nugarų, ar stovite eilėje prie kasos, miegate ar užsidarote dušo kabinoje – Jūs absoliučiai kiekvieną sekundę siunčiate pasauliui konkretų pranešimą apie save. „Atmink, visada yra, kas tave stebi“, byloja žydų išminties knyga Talmudas. „Atmink, tavo pirkėjas stebi tave visada“, sakoma Holivude. „Niekada nežinai, kur sutiksi savo laimę ir sėkmę“, moko kiekvienas mentorius.

Ir pikčiausia yra tai, kad mes apie save dažniausiai siunčiame visiškai netinkamą žinutę. Nes esame vangūs, tingūs, sunerimę, nedrąsūs, pavargę, tylūs, nukamuoti reformų ir nepatenkintų aistrų, prislėgti blogo oro, rutinos ir vienatvės, pinigų stygiaus, biologinio laikrodžio, nešsipildžiusių svajonių ir t.t.Mes komunikuojame daug, bet tai, ką komunikuojame, yra problemos, vidutinybė ir nesekmė.

O šis neakivaizdinis 20-ies užduočių ciklas suteiks Jums galimybę išmokti kurti ir komunikuoti daug efektyviau – net jei Jūs tradiciškai manote, kad efektyviai  komunikuoja tik politikai ar telefoniniai sukčiai.

Netiesa! – ir nustebsite pamatę, kiek daug galite Jūs pats. Kaip kurti turinį, prieš kurį Jūsų skaitytojams ar klausytojams bus sunku atsispirti? Kaip parduoti prekę, paslaugą, idėją, religiją, manifestą taip, kad „pirkėjai“ grįžtų vėl ir vėl? Kaip intriguoti skaitytoją ir klausytoją, kad jo dėmesys liktų tik Jums?    

Visi atsakymai – šiame mokymo kurse! Jį sudaro 20 kūrybinių užduočių, kurias gausite vieną po kitos, tinkamai išsprendę prieš tai buvusiąją. Jūs jas gaunate, pateikiate savo kūrybinio sprendimo-aprašymo variant, mes jį įvertiname, siunčiame Jums komentarus bei patarimus, kartu randame optimalų sprendimą. 

Visos užduotys bus siunčiamos ir vertinamos tik Jums individualiai. Jas pasirinksime atsižvelgdami į Jūsų pažangą.

Programos vadovai – Vidas Jankauskas, MBA, licenzijuotas NLP Meistras treneris,  treneris ir didžiausios pasaulyje NLP mokymo organizacijos, „The Society Of NLP” narys bei Giedrius Drukteinis, 10-ies knygų ir daugiau kaip 1000 straipsnių Lietuvos bei užsienio žiniasklaidoje autorius, lektorius ir komunikacijos konsultantas.

INVESTICIJA

1187 eurų (plius PVM) už visą 20 metodikos/užduočių/vertinimų ir rekomendacijų ciklą. Programos dalyvių skaičius ribotas, nes kiekvienas dalyvis mokomas asmeniškai: kiekviena užduotis pateikiama ir vertinama individualiai, atsižvelgiant į dalyvio poreikius ir pažangą. Jei per kelias dienas po to, kai gausite pirmųjų savo atliktų užduočių analizę, nuspręsite, kad šis kursas – ne Jums, pinigus grąžinsime. Be jokių “bet“. Tokios garantijos Lietuvoje nesiūlo niekas. Antra vertus, niekas nesiūlo ir tokio lygio mokymų už tokią kainą.

Dalinkitės šiuo pasiūlymu socialiniuose tinkluose
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Susisiekite su manimi el.paštų giedrius@reichmann.lt arba
telefonu: +370 655 00117 dėl išsamesnės informacijos.

Pradedam?